| הפוך לדף הבית  |  יעדים בעולם  |  גלריית תמונות  |  טיולים בארץ  |  סקי  |  מידע כללי  |  פורומים  |  דילים  
מוסקבה<<יעדים בעולם<<ראשי
יום ראשון, 22.05.2022
רגע אחרון
בודפשט-(ח. נופש) - $268 ברלין-(טיסה)-$214 רומא-(ח. נופש) - $491 ברצלונה-(טיסה) -$278 פראג-(ח. נופש)-$495 אמסטרדם-(טיסה)- $282 לונדון-(ח. נופש)- $774 בנגקוק-(טיסה)-$774
 
מוסקבה - רוסיה - אטרקציות לילדים
מאת: צוות FIXTRAVEL
 סקירה:
 
יחסית לכמות העצומה של אתרים ומקומות בילוי, אין הרבה אטרקציות לילדים במוסקבה. הילדים ברוסייה, תמיד אהבו קרקס, תיאטרון בובות, וביקור בגן החיות.
 
קרקס מוסקבה בצבטנוי בולבר  Moscow Circus on Tsvetnoy Bulvar 
 
הרוסים תמיד אהבו מאוד את הבילוי בקרקס. במאה ה: 18-19  זה היה הבידור הפופולרי ביותר ברוסייה. ללהקות בתקופה ההיא לא היה מקום קבוע להופיע בו והן הסתובבו והציגו בכל רחבי המדינה. היום לקרקס יש בית קבוע במוסקבה. הקרקס הזה ידוע ומוכר בכל רחבי העולם. ההצגות בקרקס כוללות הופעות של ליצנים עליזים, אקרובטים ולהטוטנים, שחקנים מפורסמים, וכמובן סוגים שונים של בעלי חיים עם מאלפים.
הכתובת: רח` צבטנוי בולבר 13 (Tsvetnoy Boulevard ,13)

 
 גן חיות Moscow`s Zoo 
 
גן החיות הזה נוסד במוסקבה כבר לפני למעלה ממאה שנה. בגן החיות מתקיימות פעילויות מעניינות במיוחד בעונות הקיץ והאביב. בעלי החיים שנמצאים בגן החיות, נאספו ממקומות שונים בעולם, והמקום עבר שיפוץ בתקופה האחרונה.
הכתובת: רח` בולשאייה גרוזינסקאייה 1 (Bolshaya Gruzinskaya,1) תחנת הרכבת (Krasnopresnenskaya) התחתית הקרובה
מועדי פתיחה: כל יום 10:00-17:00
 
תיאטרון הבובות על שם סרגיי אובראזצוב Obraztsov Puppet Theatre 
 
ברפרטואר של התיאטרון יש הצגות למבוגרים וגם לילדים. התיאטרון נוסד ב - 1931 והוא נקרא על שם המנהל הראשון שלו סרגיי אוברזצוב. הרפרטואר של התיאטרון פשוט מצויין ומרוב שפע ההצגות שקיימות, ניתן ליהנות גם מבלי לדעת את השפה הרוסית. הצגות הערב פתוחות לאנשים מגיל 18 ומעלה. המבקרים בתאטרון מוזמנים לבקר גם במוזיאון הבובות ובבית המלאכה של התיאטרון.
הכתובת: רח` סאדובאיה-סאמוטיוצ`נאיה 3  (Sadovaya-Samotechnaya,3)  תחנת הרכבת וסוחארבסקאיSukharevskaya  תחתית הקרובה  מועדי פתיחה בין השעות:  12:00 ל - 15:00 ובין 16:00 ל - 19:00 .כל יום חוץ מיום ראשון. קופת התיאטרון פתוחה כל יום

תיאטרון החיות של דורוב Durov Animal Theatre 
 
הרוסים נוהגים לקרוא לתיאטרון הזה ארץ הפלאות של דורוב. מדובר בתיאטרון מאוד מיוחד. התיאטרון נוסד בשנת 1911, מאז התיאטרון גדל והתפתח, והיום יש בו כבר שתי במות (העיקרית והקטנה). נטלי דורוב שמנהלת את התיאטרון היום, שייכת לדור השלישי של משפחת דורוב. בתיאטרון יש מוזיאון ופעם בחודש (ביום ג` הראשון של החודש), ילדים מוזמנים למוזיאון לפגישה עם המאלפים. הכניסה למוזיאון חופשית. בהצגות של התיאטרון משתתפים בעלי חיים מכל הגדלים ומכל הסוגים. היכולות והכשרונות של "השחקנים" מפתיעים לא רק ילדים, אלא גם את ההורים שלהם. בהפסקות הילדים יכולים לשחק ואפילו להצטלם עם בעלי החיים.
הכתובת: רח` דורובה 4 (Durova,4)
 
תיאטרון החתולים של יורי קוקלאצ`וב Yuri Kuklache`s Cats Theatre 
 
עוד מהתקופה של האדם הקדמון, חתולים ידועים כבעלי חיים יפים , חכמים, גאים, אבל עצמאים מאוד ולא ניתנים לאילוף. יורי קוקלאצ`וב הוכיח שזה לא נכון. עם האהבה לבעלי החיים והרבה סבלנות הוא הגיע לתוצאות מדהימות. בתיאטרון של יורי קוקלאצ`וב משתתפים גם כלבים וחיות אחרות , אבל הבימה המרכזית שייכת לחתולים. תיאטרון החתולים הופיע בארץ בשנה שעברה וזכה להצלחה רבה.
הכתובת:  קוטוזובסקי פרוספקט 25 (Kutuzovsky Prospekt Avenue, 25)
 
התיאטרון המוסיקלי לילדים Children`s Musical Theatre The Nataliya Sats 
 
התיאטרון הוקם בשנת 1965 ע"י נטליה סאטס שהייתה מורה נהדרת ברפרטואר של התיאטרון. במקום נערכות אופרות ומופעי בלט טובים ביותר שעונים לדרישות של גילאים וטעמים שונים .
הכתובת:  פרוספקט ורנדסקוגו 5  (Prospekt Vernadskogo Avenue,5)
 
מועדון הילדים – ארלקינו Arlecchino Children`s Club 
 
במועדון הילדים נהנים ממשחקי מחשב שונים, צעצועים נהדרים והצגות של ליצנים.
הכתובת: רח` ורחניאה רדישבסקאיה 19/3 (Verkhnyaya Radishchevskaya, 19/3)

הדפסת כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
מסלול הטיול המועדף עליי
מסלולי נחלים בצפון
טיולי ארכיאולוגיה
נוף מדברי
אתרים היסטוריים

הצג תוצאות
Powered by Sitenet ltd בניית אתרים מועדון הלקוחות | כתבו לנו| תנאי שימוש| אודות החברה| פרסום באתר| מאמרים